Team Leader Python, nr ref. 204/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

9000-15000 PLN netto/brutto (w zależności od typu umowy)

Moim Klientem jest software house, którego głównym celem jest pomoc producentom oprogramowania w dostarczaniu najwyższej jakości produktów, jak i dzieleniu się z nimi swoim doświadczeniem. Pełna pasji i doświadczenia firma, która wręcz uwielbia kodować :)

Siedziba firmy mieści się w OBORNIKACH ŚLĄSKICH

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (projekt współdzielony z zespołem z USA)
  • Bardzo dobre umiejętności programowania w Pythonie
  • Doświadczenie z Django i relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL lub MySQL)
  • Kreatywność połączona z umiejętnością kodowania
  • Koordynowanie pracy zespołu programistów
Obowiązki:
  • Stałe koordynowanie pracy zespołu programistów
  • Branie czynnego udziału w opracowywaniu zaawansowanych systemów informatycznych
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu złożonej infrastruktury IT wykorzystywanej do przetwarzania dużej ilości danych.
  • Praca z nowoczesnymi technologiami Big Data
  • Opracowywanie systemów przetwarzających dane
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami IT na świecie
  • Możliwość realizowania projektów, które odpowiadają rzeczywistym wyzwaniom biznesowym
Mile Widziane:
  • Angularjs lub jquery
  • Restful API
  • Stos AWS
  • Parsery (zrzut ekranu)
  • Praca z API (XML, JSON, YML itp.)
  • Przetwarzanie równoległe
Oferujemy:
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o B2B (płatny urlop) lub Umowę o Pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Pakiet szkoleń
  • Dostęp do darmowych przekąsek, kawy i innych napoi

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666