Senior Backend Engineer (Python), nr ref. 48/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

15k-20k pln netto (B2B)

13k-17,5k pln brutto (UoP)

Firma, do współpracy z którą Cię zapraszam jest innowacyjną firmą nowych technologii. Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT dla producentów akcesoriów konsumenckich i przemysłu. Jej działania koncentrują się na wdrażaniu kompleksowyh rozwiązań obejmujących odpowiedni sprzęt, oprogramowanie, doradztwo oraz produkcję komponentów. Firma tworzy i integruje kompletne systemy począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez napisanie oprogramowania i analizę danych, skończywszy na aplikacjach webowych i mobilnych.

Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Od 2013 roku posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji.

Zespół w Warszawie liczy sobie 21 osób.

Projekty: IT w medycynie i przemyśle, Smart Home

Narzędzia: Jira, Trello, Confluecne, GIT, Agile, Scrum

Lokalizacja: Warszawa (preferowana praca stacjonarna), jako opcja praca częściowo zdalna lub praca zdalna.

Godziny pracy: 8.00-18.00 (godziny pracy biura) lub ustalenia indywidualne

Wymiar pracy: pełen etat

Data rozpoczęcia: od zaraz

Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia w programowaniu z użyciem Pythona
  • min. 2 lata doświadczenia w backendzie
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji baz danych (SQL, NoSQL)
  • wiedza z zakresu programowania obiektowego
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój i i utrzymanie kluczowych komponentów backendu, w tym bazy danych, web services i komponentów analitycznych.
Mile Widziane:
  • doświadczenie w pracy z mikroserwisami
  • doświadczenie z Message Queuing i architekturą wewnętrzną gRPC
  • znajomość framework'a Django
  • znajomość Docker, Kubernetes Terraform
  • znajomość Jenkinsa, ReactJS/JavaScript
Oferujemy:
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • płaską strukturę
  • szkolenia, konferencje, wyjazdy branżowe
  • pakiet medyczny i sportowy

Osoba prowadząca projekt:
Aleksandra Pawlak
ola.pawlak.hr@gmail.com
Tel: 501876106