Senior Backend Engineer, nr ref. 47/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: NIE
Praca za granicą: NIE
Wynagrodzenie:

Do 20 000 pln netto na B2B

Do 18 000 pln brutto na UoP

Do wyboru: praca stacjonarna (Warszawa), praca częściowo zdalna (w biurze 1-2 dni w tygodniu) lub całkowicie zdlana

Opis:

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji od 7 lat.

Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Zatrudniona osoba będzie rozwijać i i utrzymywać kluczowe komponenty backendu w tym bazy danych, web services i komponenty analityczne.

Szukamy osoby, która pasjonuje sie rzemiosłem programistycznym i najlepszymi praktykami. Lubi ergonomiczne i proste interfejsy oraz umie projektować dobrze skonstruowany, łatwy w utrzymaniu i skalowalny kod.

Wielkośc zespołu w Warszewie: 21 osób

Godziny pracy: 8-18

Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa lub częściowo zdalnie (1-2 dni w tygodniu w biurze)

Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, Smart Home, connected bathroom. Praca typowo nad rozwojem.

Wymagania:
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w Pythonie
  • Minimum 2 lata doświadczenia w backendzie
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji baz danych SQL i NoSQL
  • Solidna wiedza z zakresu object-oriented design
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (swobodna rozmowa)
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie pracować nas systemem dla klienta. System będzie obejmował część backendową (Python/Django), webową (ReactJS) oraz aplikację Android (lustro inteligentne CareOS).Projekt z zakresu connected beauty.
  • Stosowanie najlepszych praktyk (best practices) i dbanie o jakość kodu
Mile Widziane:
  • Microservices
  • Doświadczenie z Message Queuing i architekturą wewnętrzną gRPC
  • Wiedza na temat Django
  • Znajomość Docker, Kubernetes Terraform
  • Znajomość Jenkinsa oraz ReactJS i JavaScript jest mile widziana
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Wynagrodzenie

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667