Python developer (fullstack), nr ref. 410/2017
Miejsce Pracy: Lublin , Lubelskie
Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie: 8 000 – 10 000 zł brutto.

Forma zatrudnienia: preferowana umowa o pracę, możliwości indywidualnego uzgodnienia innej formy zatrudnienia.

Opis:

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez head huntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów z którymi pracuje. Jeśli zdecydujesz się na udział w rekrutacji, będę twoim pośrednikiem w trakcie całego procesu.

Kim jest nasz klient?

Naszym klientem jest lubelska firma IT stawiająca na innowacyjne rozwiązania. Produkty przedsiębiorstwa dotyczą obszarów takich jak: budowa serwisów internetowych, technologie mobilne, czy elektronika. Wśród zakończonych projektów znaleźć można aplikacje korzystające z multimediów, geolokalizacji czy telemedycyny. Świetnymi przykładami mogą być:

1) System analityczny analizujący zachowania ludzkie w określonym czasie i miejscu.

2) Platforma wymiany walut w czasie rzeczywistym.

3) Aplikacja wspomagająca monitorowanie floty pojazdów.

Wymagania:
  • Całościowe komercyjne doświadczenie na poziomie 3 lat.
  • Co najmniej roczne komercyjne doświadczenie w tworzeniu front-endów aplikacji webowych i/lub aplikacji serwerowych.
  • Możliwość podróży do Berlina raz w miesiącu.
  • Umiejętność programowania w językach Django/Python oraz React lub w podobnych frameworkach JavaScript.
  • Dobra znajomość programowania serwerowego, frontendowego.
  • Dobra znajomość baz danych.
  • Znajomość środowiska Linux na poziomie administracyjnym.
  • Znajomość dobrych praktyk programowania - code review, testy jednostkowe, repozytorium kodu, design patterns.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej.
Obowiązki:
  • Projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych oraz serwerowych.
  • Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania.
  • Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej.
Mile Widziane:
  • Dobra znajomość baz danych MySQL.
  • Dobra znajomość jednego z frameworków: AngularJS, Ember.js lub jQuery.
  • Znajomość jednego z pre-procesorów CSS - SASS lub LESS.
  • Znajomość aspektów RWD oraz frameworka Bootstrap.
  • Znajomość innych języków programowania serwerowego takich jak PHP lub Ruby.
  • Znajomość innych baz danych, takich jak PostgreSQL, SQLite, MongoDB.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw obsługi programu Photoshop.
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, wspierającym się zespole w przyjaznej atmosferze.
  • udział w innowacyjnych i ciekawych projektach.
  • Współtworzenie unikalnych i kreatywnych rozwiązań.
  • Możliwość dopasowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb.
  • Możliwość rozwoju (model 4+1, na 4 dni product development, 1 dzień self development).
  • Umowę o pracę, szkolenia oraz udział w konferencjach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki uznaniowe.
  • Wyjazdy integracyjne, wyjścia okolicznościowe oraz inne udogodnienia.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017