Python Developer, nr ref. 20/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

9000 - 12000  netto na B2B

7000 - 10000 netto UoP

Zajmujemy się masowym przetwarzaniem dużych ilości danych dla potrzeb przemysłu kosmicznego. Przetwarzamy dane obserwacyjne ziemi dla potrzeb m. innymi Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), EUMETSAT, ECMWF oraz innych firm i instytucji. Budujemy i utrzymujemy systemy do składowania, katalogowania, przetwarzania i dystrybucji takich danych. Cloud computing, Big Data, IaaS, Machine Learning, AI.

Praca w metodologii Scrum z tygodniowymi iteracjami. Większość programistów pracuje przy jednym dużym projekcie systemu/chmury do przetwarzania danych satelitarnych. Projekt jest podzielony jest na kilka modułów. W rozwój poszczególnych modułów zaangażowane są 2-4 osoby.

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmmieście (niedaleko Mostu Łazienkowskiego)

Wymagania:
  • bardzo dobrej znajomości języka Python (min. 2 lata doświadczenia)
  • umiejętności tworzenia wydajnego kodu zgodnie z założonymi standardami
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z współpracownikami
  • umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą
  • znajomości architektury systemów web-owych,
  • znajomości protokołu HTTP, frameworków Django
  • znajomości systemu kontroli wersji GIT,
  • dobra znajomości zasad budowania efektywnych zapytań SQL (w szczególności dla PostgreSQL),
  • doświadczenia w programowaniu rozproszonym i równoległym,
  • doświadczenia w pracy z dockerami,
Obowiązki:
  • udział w realizacji projektów dla firm i instytucji o zasięgu europejskim,
  • tworzenie, rozwijanie, i wdrażanie nowych modułów systemu oraz funkcjonalności systemu
  • testowanie, integracja systemów
  • rozwijanie narzędzi i skryptów do automatyzacji oraz monitorowania infrastruktury i usług IaaS,
  • współpraca z zespołem developerów w oparciu o praktyki Scrum/Agile.
Oferujemy:
  • możliwość tworzenia od podstaw nowych rozwiązań i prowadzenia prac badawczo-rozwojowych,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach polskich i międzynarodowych (np. OpenStack Summit)
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • miejsca parkingowe
  • w ramach B2B płatny urlop

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403