Python Developer , nr ref. 132/2018
Miejsce Pracy: Gądki , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

preferowana umowa o pracę

Klient jest otwarty na oczekiwania kandydatów

Dla naszego Klienta firmy transportowej, specjalizującej się w transporcie towarów na terenie całej Europy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko: Programista Python

Miejsce Pracy: Gądki

Wymagania:
  • solidne doświadczenie (minimum 2 lata) i wiedza w zakresie rozwoju i koncepcji Python.
  • doświadczenie z przynajmniej jednym, pełnym dev.scoop, od zera do produkcji.
  • doświadczenie w Django, Zope, Pyramid itp.
  • doświadczenie w JavaScript / React.js i dobra znajomość baz danych, w szczególności PostgreSQL.
  • zrozumienie powiązania naszej działalności z rozwiązaniami IT.
  • przekładanie potrzeby biznesowej na rozwój oprogramowania.
  • doświadczenie w pracy w  metodologii scrum i zarządzaniu projektami.
  • doświadczenie w budowaniu systemu TMS będzie atutem.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • dobra umiejętności komunikacyjne.
  • umiejętności analityczne.
Obowiązki:
  • budowanie, ulepszanie i utrzymywanie naszego systemu zarządzania transportem opartego na Python.
  • identyfikacja problemów, znajdowanie ulepszeń i tworzenie rozwiązań w zakresie szybkości, jakości i stabilności platformy.
  • rozwój, usuwanie błędów i zarządzanie nowymi modułami.
Oferujemy:
  • udział w tworzeniu innowacyjnego na skale światową oprogramowania dla firmy transportowej.
  • miejsca parkingowe
  • możliwą częściową pracę zdalną (procentowy podział do ustalenia bezpośrednio z firma, natomiast na pewno)
  • szkolenia w zależności od potrzeb
  • dostęp do platformy MyBenefit, opiekę medyczną, ubezpieczenie

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887