Programista Python Poznań, nr ref. 363/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

W zależności od doświadczenia i spełnienia wymagań do 10 000 pln netto na B2B, adekwatnie umowa o pracę.

Wynagrodzenie podlega negocacji.

Klient: intensywnie rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania w branży marketingowej. Zdobywca licznych nagród na międzynarodowych konkursach programistycznych. Swoje usługi firma dostarcza klientom z Polski oraz z zagranicy.

Miejsce pracy: centrum Poznania

Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy Backend Developera,
  • dobra znajomość języka Python,
  • znajomość frameworku Django,
  • znajomość systemu kontroli wersji Mercurial,
  • wiedza z zakresu baz danych SQL (MySQL),
  • znajomość systemu GNU/Linux,
  • sprawność w utrzymania kodu zgodnie z oczekiwaniami firmy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • przetwarzanie obrazu video (filmów) i obrazów statycznych (zdjęć),
  • oprogramowywanie procesów zbierania danych,
  • kolejkowanie zadań w klastrze obliczeniowym,
  • automatyczne przesyłanie danych do chmury obliczeniowej firmy oraz do chmury klienta.
Mile Widziane:
  • znajomość frameworku Flask,
  • znajomość systemu operacyjnego Ubuntu Server,
  • znajomość zagadnień HPC i/lub MTC,
  • znajomość zagadnień sieciowych.
Oferujemy:
  • bycie częścią prężnie rozwijającej się firmy,
  • prace w znakomitej lokalizacji w centrum miasta,
  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć pracę w godzinach 7:30-9:00),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • wyjazdy na konferencje branżowe,
  • występowanie jako zespół firmowy w różnego rodzaju hackathonach
  • przyjazną atmosfere w firmie.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861