Programista Python, nr ref. 176/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

7000 - 9000 netto na umowę o pracę

Firma zajmuje sie tworzeniem oprogramowania, które usprawniają zarządzanie placówkami medycznymi. Biuro firmy mieści sie przy ul. Poleczki. Poszukujemy do 4-osobwego zespołu osoby z doświadczeniem w tworzeniu usług w języku Python w systemie Linux.

Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów aplikacji z wykorzystaniem języka Python,
  • znajomość zagadnień związanych administracją i instalacją systemem Linux,
  • znajomość zagadnień związanych z wielowątkowością, asynchronicznym przetwarzaniem danych,
  • znajomość zagadnień związanych z profilowaniem aplikacji, lokalizacją wycieków pamięci,
  • znajomość pylint i tworzenie kodu z nim zgodnego
  • podstawowa wiedza dotycząca tworzenia aplikacji WEB oraz protokołu http.
Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji w języku Python w systemie Linux
  • projektowanie, wykonywanie testów oprogramowania zarządzającego komponentami High Availability (HA), usługami, serwerów NAS
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów pod względem technicznym i funkcjonalnym;
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • szkolenia
  • prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403