Programista Python, nr ref. 162/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

Do 10 000 zł Brutto Umowa o Pracę, adekwatnie B2B

Dla naszego Klienta, Firmy z Poznania, poszukujemy specjalisty na stanowisko Programista Python.

Klient: intensywnie rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania w branży marketingowej. Zdobywca licznych nagród na międzynarodowych konkursach programistycznych. Swoje usługi firma dostarcza klientom z Polski oraz z zagranicy.

Obowiązki:
przetwarzanie obrazu video (filmów) i obrazów statycznych (zdjęć),
oprogramowywanie procesów zbierania danych,
kolejkowanie zadań w klastrze obliczeniowym,
automatyczne przesyłanie danych do chmury obliczeniowej firmy oraz do chmury klienta.

Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy Backend Developera,
  • dobra znajomość języka Python,
  • znajomość frameworku Django,
  • znajomość systemu kontroli wersji Mercurial,
  • wiedza z zakresu baz danych SQL (MySQL),
  • znajomość systemu GNU/Linux,
  • sprawność w utrzymania kodu zgodnie z oczekiwaniami firmy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Mile Widziane:
  • znajomość frameworku Flask,
  • znajomość systemu operacyjnego Ubuntu Server,
  • znajomość zagadnień HPC i/lub MTC,
  • znajomość zagadnień sieciowych.
Oferujemy:
  • bycie częścią prężnie rozwijającej się firmy,
  • praca w znakomitej lokalizacji w centrum miasta,
  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć pracę w godzinach 7:30-9:00),
  • możliwa częściowa praca zdalna,
  • wyjazdy na konferencje branżowe,
  • występowanie jako zespół firmowy w różnego rodzaju hackathonach
  • przyjazna atmosfera w firmie.

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777