Data Scientist, nr ref. 3/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 22 000 do 26 000 pln netto na B2B

Do 20 000 pln brutto na UoP

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Szukamy osoby, która pasjonuje sie rzemiosłem programistycznym i najlepszymi praktykami. Lubi ergonomiczne i proste interfejsy oraz umie projektować dobrze skonstruowany, łatwy w utrzymaniu i skalowalny kod.

Wielkośc zespołu w Warszewie: 35 osób, trwaja kolejne zatrudnienia

Zespół składa się z: Project Manager, Lead Backend developer / data scientist, 2 x senior Backend developer, web developer, Android developer

Godziny pracy: start: 8-10

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna także po Covid

Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, Smart Home. Praca typowo nad rozwojem.

Wymagania:
  • Doświadczenia w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania rozwiązań opartych o techniki ML/AI
  • Rozwinięte umiejętności programistycznych (znajomość popularnych w obszarze data science języka: Python oraz bibliotek algorytmów ML/A)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomości systemów baz danych, relacyjnych i noSQL
  • Kodowanie w języku Python (z wykorzystaniem Jupyter/Pandas/Numpy)
  • Doświadczenie w analizie danych - podstawy Machine Learning
  • Czyszczenie i przygotowywanie zbiorów danych (również praca z danymi nieustrukturyzowanymi)
  • Manipulacja danymi - poszukiwanie nowych podejść i monitorowanie wyników
  • Operacyjnej znajomości technik data science, w tym zagadnień związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w biznesie
Obowiązki:
  • Data Scientist będzie współpracował z zespołem developerskim w zakresie pozyskiwania/integracji nowych źródeł danych oraz budowy wewnętrznego data lake i systemu BI. Dodatkowe obowiązki będą związane z:
  • - Analizą istniejących danych w celu budowania hipotez, które mogłyby poprawić dokładność istniejących algorytmów
  • - Budową procesów pozwalających na śledzenie usprawnień
  • - Dostosowywaniem istniejących i budową nowych modeli NLP w oparciu o zestawy danych tekstowych
  • - Ulepszanie silnika rekomendacji
Mile Widziane:
  • Wykształcenie z zakresu data science
  • Doświadczenie w pracy z NLP lub silnikami rekomendacyjnymi
  • Praca z testami A/B w celu podważania hipotez
  • Znajomość środowiska mikroserwisów i frameworków backendowych
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667