Backend Engineer, nr ref. 166/2018
Miejsce Pracy: Białystok , Podlaskie
Wynagrodzenie:

26-45 PLN / h netto B2B lub umowa o pracę

Opis:

Klient:

Firma zajmująca się tworzeniem aplikacji, specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma jest partnerem współpracy dla kilku nowatorskich firm oraz innych uznanych gigantów technologicznych.

Poszukiwany jest Backend Developer, który chciałby zgłębiać tajniki GoLang i rozwiązania chmurowe.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia z GoLang lub Python lub Java lub C# lub Node.js
  • Znajomość SQL i Linux
  • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • Znajomość GIT, Docker, Azure
  • Podstawowa wiedza na temat AWS, Google Cloud
Obowiązki:
  • Projekt - rozwiązanie umożliwiające zarządzanie dużą ilością danych w chmurze
  • Współpraca z zespołem developerów z USA
  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie systemu
  • Pisanie mikroserwisów w GoLang wykorzystując narzędzia chmurowe
Mile Widziane:
  • Komunikatywność
  • Poczucie humoru
  • Rozumienie potrzeby pisania unit testów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach kontraktu B2B
  • Po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika oraz dzieci
  • Szkolenia i konferencje ustalane indywidualnie
  • Miejsce parkingowe

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777