Team Leader/ Project Manager, nr ref. 68/2018
Miejsce Pracy: Gdynia , Pomorskie
Wynagrodzenie:

Do 11 000 zł + VAT na B2B

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, zdobywanej przez obecność na polskim rynku usług IT, firma  realizuje projekty internetowe dotyczące zarówno portali korporacyjnych wspierających kluczowe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, internetowych platform komunikacyjnych i integracyjnych oraz  dedykowane aplikacje webowe pod zamówienie.

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami przy użyciu wiodącej metodologii Agile
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektem
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Umiejętność planowania, zarządzania ryzykiem
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektem
  • Znajomość JIRA
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem programistów
  • Wsparcie zespołu i klientów
Mile Widziane:
  • Doświadczenie na stanowisku programisty, firma realizuje projekty głównie w PHP
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe szkolenia i kursy
  • Pracę przy ciekawych projektach

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990