Project Manager Szczecin, nr ref. 360/2017
Miejsce Pracy: Szczecin , Zachodniopomorskie

Do 13 000 pln brutto Umowa o Pracę/ w zależności od doświadczenia

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania na routery światłowodowe. Aplikacje tworzone są na system Linux ( user space, kernel ).

Firma projektuje i wytwarza oprogramowanie dla własnych produktów.

System można podzielić na moduły:

low layer HW ( i2c, smi, uart, praca z rejestrami procesora, switcha ), procesory 8 bitowe,

CLI + baza ustawień ( rozwiązanie do zarządzania całym produktem ),

serwisy sieciowe ( telnet, ssh, cwmp, snmp, upnp, rtsp, multicast ),

komunikacja brzezprzewodowa ( WiFi 2.4 i 5 GHz, ZWave ),

komunikacja ethernet ( obsługa switchy, trasciverów ),

komunikacja gpon ( stos omci, provisioning urządzeń ),

telewizja analogowa ( sterowanie modułem CATV, filtracja sygnału analogowego ).

Całość rozwiązań tworzona jest z wykorzystaniem narzędzi open sourcowych ( gcc, automake, valgrind ). Praca odbywa się na laptopach z systemem Linux.

Do wersjonowania używany jest SVN. System przydzielania zadań oparty jest na Redmine.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Project Managera lub Product Ownera,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu Project Managementu,
  • Rozumienie cyklu życia produktu,
  • Umiejętność koncentrowania się na kilku projektach jednocześnie,
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności przywódcze,
  • Umiejętność motywowania i zarządzania czasem.
Obowiązki:
  • Koordynowanie realizacji projektów,
  • Tworzenie dokumentacji zarządzania projektem,
  • Monitorowanie,
  • Dbanie o kanały komunikacyjne z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Zarządzanie zespołami projektowymi,
  • Raportowanie i przedstawianie postępów prac zarządowi.
Mile Widziane:
  • Certyfikaty Prince2/ PMP/ IPMA itp.,
  • Techniczna wiedza na temat branży telekomunikacyjnej.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w firmie, która cały czas się rozwija i tworzy własne produkty,
  • Benefity takie jak: posiłki, karta Multisport, opieka medyczna,
  • Dogodne warunki oraz elastyczne godziny pracy.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861