Project Manager / Product Owner, nr ref. 390/2017
Miejsce Pracy: Sopot , Pomorskie
Wynagrodzenie:

8 000 - 13 000 PLN Netto UoP

Klient to Polska spółka, która zajmuje się dostarczaniem sytemu, dla przedsiębiorstw na całym świecie, który rozwiązuje problemu handlu globalnego. Rozwiązania dostarczane przez firmę, zwiększa obroty i zyski firmy oraz rotację towarów w magazynie.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie związane z zarządzaniem projektami branży IT,
  • doświadczenie jako Product Owner,
  • doświadczenie jako programista, bądź tester,
  • wiedza z dziedziny analizy danych, e-commerce, big data,
  • biegły poziom znajomości MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • monitorowanie postępu prac projektowych,
  • planowanie oraz nadzorowanie rozwoju produktu,
  • wykrywanie i definiowanie ryzyk,
  • utrzymywanie relacji z Partnerami i Klientami,
  • współpraca z działem R&D,
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży, Partnerów i Klientów,
  • współtworzenie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • przedstawianie raportów do Zarządu firmy.
Mile Widziane:
  • certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności,
Oferujemy:
  • realny wpływ na rozwój spółki,
  • elastyczne godziny pracy,
  • sprzęt do pracy (komputer, telefon)

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666