Project Manager (Agile), nr ref. 447/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

5000 - 10000 PLN Netto (B2B)

Agencja interaktywna entuzjastycznie nastawiona do metodologii Agile i projektowania ukierunkowanego na użytkownika. Zajmuje się dostarczaniem zarówno polskim, jak i zagranicznym Klientom strategii, projektowania i rozwoju usług. Do zarządania projektami wykorzystują nowoczesne narzędzia.

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzniu projektem (Agile).
  • Wiedza z zakresu technologii aplikacji internetowych i mobilnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia swobodną komunikację.
Obowiązki:
  • Kierowanie projektem przy użyciu metodyki Agile,
  • Koordynowanie rozwoju i testowania w procesie rozwoju produktu,
  • Kontakt w języku angielskim i utrzymywanie dobrych relacji z właścicielami produktów - briefing i raportowanie,
  • Udział w warsztatach projektowania produktu, briefingach i spotkaniach zespołu,
  • Opracowanie elementów specyficznych dla projektu w celu jego pomyślnego wdrożenia,
  • Zapewnienie najlepszej jakości produktu,
  • Dbanie o integrację z zespołem.
Mile Widziane:
  • znajomość narzędzi: Trello, Slack, JIRA,
  • znajomość podstaw UX - makietowanie, prototypowanie itp. wraz z podstawową wiedzą o narzędziach takich jak: UXPin, Axure, makiety Balsamiq, aplikacja InVision.
Oferujemy:
  • Praca w miłym i otwartym zespole,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia i dokształcania dzięki kursom i szkoleniom.
  • Przejrzysta ścieżka kariery
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świeże owoce i pyszna kawa
  • OKSystem
  • Wsparcie w zakresie know-how i sprzętu,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990