Project Manager, nr ref. 478/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

10 000- 14 000 zł netto B2B

Firma świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania treściami korporacyjnymi, witrynami www oraz e-commerce. Przedsiębiorstwo wspiera swoich klientów na wszystkich etapach pracy nad projektami IT począwszy od doboru odpowiedniej technologii, na utrzymaniu systemu skończywszy. Firma jest zaangażowana w długoterminowy projekt dla jednego z największych niemieckich producentów aut

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( codzienna praca z klientem niemieckojęzycznym)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Predyspozycje do kierowania zespołem, dbałość o dobry przepływ informacji pomiędzy pracownikami a klientem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkie reagowanie
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów utrzymaniowych
Obowiązki:
  • Planowanie i zarządzanie cyklem życia oprogramowania
  • Planowanie oraz kontrolę realizacji
  • Zarządzanie usługami IT w zakresie zmian oraz zarządzania problemami,
  • Sprawne zarządzanie podległym zespołem ,delegowanie zadań i wsparcie dla zespołu
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodyce Agile (SCRUM)
  • Wykształcenie techniczne/doświadczenie na stanowisku technicznym
  • Doświadczenie poparte certyfikacją w zakresie ITIL
  • Otwartość na wyjazdy zagraniczne (do 15% czasu)
  • Znajomość narzędzi takich jak JIRA oraz Confluence
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
  • Wsparcie zespołu podczas wykonywania zadań
  • Doskonalenie i naukę języka niemieckiego
  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy z dogodnym dojazdem
  • Ciekawe wyjazdy integracyjne (Christmas Party '17 odbyło się na Majorce, wraz z osobami towarzyszącymi), dające możliwość poznania całej firmy, oraz szkolenia wyjazdów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieograniczony dostęp do napojów
  • Opiekę medyczną (Medicover)
  • Pakiet Multisport

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953