Project Manager, nr ref. 473/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

8 000 - 12 000 zł netto B2B lub indywidualnie ustalone warunku UoP.

Firma z Krakowa zajmująca się realizacją innowacyjnych projektów w logistyce oraz e-commerce. Zasięg produktów przedsiębiorstwa wykracza daleko poza Polskę, docierając np. do UK czy Włoch. Kilkunastoletnie doświadczenie rynkowe oraz oferta, która została doceniona w wielu konkursach, są gwarantem rozwoju zawodowego i wyzwań na miarę doświadczonego specjalisty. Nasz klient oferuje szereg zawodowych wyzwań i projekt, który będzie cennym dodatkiem w każdym CV.

Wymagania:
  • Doświadczenie organizacyjne i analityczne.
  • Doświadczenie na poziomie 2-3 lat.
  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów informatycznych i metodologii zarządzania projektami (Scrum, kaskadowe).
  • Znajomość: MS Project, MS Office, Atlassian JIRA i Confluence,
  • Komunikatywny język angielski.
  • Samodzielność i nastawienie na efektywne zakończenie projektów.
Obowiązki:
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań IT umożliwiających realizację procesów biznesowych.
  • Zarządzanie wymaganiami biznesowymi - zbieranie i analiza wykonalności.
  • Ścisła współpraca z odbiorcami biznesowymi oraz pracownikami IT od architekta do wdrożeniowca.
  • Zarządzanie projektami IT dla branży logistycznej oraz e-commerce od etapu planowania do odebrania produktu.
  • Ścisła współpraca z działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Produkt o szerokim, międzynarodowym zasięgu.
  • Możliwość współpracy z partnerami zarówno z Polski jak i za granicy.
  • Udział w wieloetapowym procesie tworzenia i wdrażania rozwiązań biznesowych oraz narzędzi usprawniających prowadzenie projektów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe benefity: karta MultiSport, opieka medyczna, dopłata do miejsca postojowego, sporadyczna praca zdalna.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Płatny urlop na B2B.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017