PROJECT MANAGER, nr ref. 445/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

5200-7300PLN netto + VAT/B2B

Aktualnie dla naszego Klienta, który zajmuje się innowacyjnymi projektami na platformy webowe, mobilne i wearables łączące elementy sztucznej inteligencji, rozszerzonej rzeczywistości oraz IoT dla Klientów z różnych branż poszukujemy kandydatów na stanowisko: Project Manager

Miejsce Pracy: Poznań (okolice Poznań Główny)

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami przy użyciu wiodących metodologii (np. SCRUM, KANBAN)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • umiejętność planowania, zarządzania ryzykiem
  • doświadczenie w rozwoju oprogramowania
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektem
  • znajomość JIRA
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • wsparcie Klientów
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie spotkań z klientami/zespołem
  • wsparcie zespołu
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • napoje/przekąski w biurze
  • budżet szkoleniowy
  • parking rowerowy
  • stół do pingponga
  • wyjścia integracyjne
  • pracę w zespole 3-10 osób

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887