Project Manager IT, nr ref. 241/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Do 15 000 PLN brutto na umowę o pracę (z premiami)

Dla naszego Klienta, stale rozwijającej się firmy istniejącej na rynku już od XX wieku, poszukuję Project Manager. Firma zajmuję się głównie dostarczaniem usług z zakresu ubezpieczeń. Jeśli jesteś zainteresowany praca w renomowanej firmie i chcesz brać udział w strategicznym projekcie, budującym nowoczesne rozwiązania informatyczne to zapraszam Ciebie do aplikowania na to stanowisko :)

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży IT
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami PRINCE2, PMP lub APM, AGILE
  • Dobrej znajomości narzędzi MS Project, MS Excel, JIRA, SharePoint, MS Power Point
  • Znajomość zarządzania finansami, budżetem i ryzykiem w projekcie
  • Znajomość analizy wymagań, procesu testowego i kontroli jakości w IT
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu komunikacji biznesowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Obowiązki:
  • Zarządzanie projektami IT w obszarze finansowym
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Wykonywanie raportów, analiz, prezentacji
  • Kontakt z klientami zewnętrznymi
  • Utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Zarządzanie bydżetem projektu
  • Zarządzanie ryzykiem
Mile Widziane:
  • Posiadanie certyfikatów: Prince 2, PMP lub innych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w organizacji z branży finansowej
  • Zainteresowanie w zakresie inwestowania, rynków kapitałowych
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • Opieka medyczna
  • Fundusz emerytalny
  • Kartę sportową ( Fit Profit )

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258