Wdrożeniowiec z biegłą znajomością języka francuskiego lub niemieckiego, nr ref. 111/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

Klient jest otwarty na propozycje Kandydatów

Firma zajmujema się produkcją i wdrażaniem systemów opomiarowania pojazdów. Praca będzie polegała na rozmowach z klientem docelowym (niemieckim lub francuskim) dotyczących dostosowania produktu, prezentacje, wdrażanie, szkolenie, wsparcie techniczne.

Większość czasu będzie to praca w Krakowie na stanowisku zależnym od umiejętności kandydata  umożliwiającym poznanie systemu w stopniu wystarczającym do wykonywanie w/w czynności.

Wymagania:
  • biegła znajomość języka francuskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość technologii informatycznych
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność analitycznego myślenia
  • gotowości do wyjazdów służbowych do Francji lub Niemiec
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Analiza potrzeb klienta
  • Wdrożenia systemów informatycznych
  • Konsultacje dotyczące dostosowań systemu informatycznego do wymagań i potrzeb klienta
  • Wsparcie użytkowników w zakresie użytkowania systemu
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • kartę MultiSport
  • możliwość pracy zdalnej (do indywidualnego uzgodnienia)
  • zatrudnienie w firmie o czołowej pozycji w branży
  • zdobywanie doświadczenia przy nowatorskich systemach
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777