Wdrożeniowiec , nr ref. 313/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

3500-7000PLN brutto/umowa o pracę

3500-7000PLN netto/B2B/FV

(wynagrodzenie w zależności od umiejętności oraz doświadczenia)

Formy współpracy do ustalenia/preferowane B2B

Firma zajmuje się marketing automation - jest to jeden z najbardziej obiecujących kierunków rozwoju (i dochodu!) biznesu w sieci

Miejsce Pracy: Warszawa/Praga-Północ

Wymagania:
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • skrupulatny charakter
  • znajomość obsługi narzędzi analizujących ruch na WWW (np. Google Analytics) oraz CRM,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • choćby minimalna znajomość HTML/CSS,
  • wiedza na temat tworzenia mailingów
  • znajomość rozwiązań mediowych/reklamowych/IT w Internecie
Obowiązki:
  • wdrażanie systemu firmy u Klientów
  • konfiguracja systemu żeby spełniał potrzeby Klienta
  • monitorowanie działania systemu
  • przyjmowanie uwag i organizacja wsparcia,
  • ciągła komunikacja z klientem i zespołem
Oferujemy:
  • pracę w doświadczonym zespole (15 lat!),
  • pracę w jednym z najbardziej obiecujących kierunków rozwoju biznesu w sieci - marketing automation

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887