VoIP Engineer, nr ref. 261/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

4 000 - 12 000 PLN B2B

Nie sposób wyobrazić sobie obecnie marki, która skutecznie istnieć może bez odpowiedniej promocji w internecie. Obecność ta musi mieć wymiar nie tylko produktowy, wizualny ale także powinna być wspierana odpowiednią strategią komunikacji z potencjalnym nabywcą. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce oraz USA. Startup, który tworzony jest przez grupę kilkudziesięciu pasjonatów, którzy każdego dnia zwiększają poziom komunikacji firm z ich klientami. Z usług skorzystały firmy takie jak BMW, Volkswagen oraz Raiffeisen Polbank. Jeśli chcesz wziąć udział w takim projekcie, spójrz na poniższe wymagania i aplikuj!

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień IP networking, VoIP and cloud-based solution
  • Dogłębne zrozumienie OOP
  • Dobra znajomość Asterisk, AGI, AMI, protokół PJSIP
  • Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Znajomość VCS git
  • Bardzo dobra znajomość systemu UNIX
  • Znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Rozwój produktu przedsiębiorstwa
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz optymalizacja istniejących
Mile Widziane:
  • Znajomość Camalio
  • Znajomość PHP 7.1
  • AWS, Docker, Redis
  • Chęć pogłębiania wiedzy związanej z administrowaniem serwerami
  • Zainteresowanie Vue.js
Oferujemy:
  • Świeże podejście do rozwiązywania problemów
  • Duży budżet na wyjścia integracyjne
  • Swobodną atmosferę, a w chillroomie PS4 ze sporą ilością najnowszych tytułów
  • Wygodne bean bagi w całym biurze
  • Pracę w Firmie międzynarodowej

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973