Technik Serwisu, nr ref. 273/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

do negocjacji

Dla jednej z wielkopolskich firm, należącej do niemiecko-japońskiej grupy z branży produkcyjnej, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Technik Serwisu

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) w zakresie mechaniki, mechatroniki, elektroniki, elektrotechniki, automatyki lub podobnych,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • doświadczenie w pracy jako serwisant w branży maszynowej lub w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • znajomość podstaw obróbki skrawaniem oraz zagadnień CNC,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dyspozycyjność, samodzielność, operatywność, precyzja działania,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B),
  • gotowość do odbywania szkoleń w Niemczech,
Obowiązki:
  • naprawy serwisowe w pełnym zakresie obrabiarek, zarówno w kraju jak i za granicą
  • uruchomienia nowych obrabiarek oraz prowadzenie szkoleń z zakresu ich obsługi
  • ścisła współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi w zakresie wyjaśniania zgłoszeń reklamacyjnych,
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie i międzynarodowym koncernie
  • stabilną pracę w miłej atmosferze
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do urlopu
  • dodatkowe ubezpieczenie

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403