Specjalista Informatica Power Center, nr ref. 106/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

6000 - 8000 PLN Brutto UoP

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze.

Wymagania:
  • Znajomość platformy IPCr w zakresie budowy procesów ETL,
  • Wiedza z zakresu zagadnień inżynierii systemów informatycznych, jak również metodyki ich tworzenia.
  • Zdobyte praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informacyjnych dla instytucji telekomunikacyjnych, finansowych lub podobnych
Obowiązki:
  • Tworzenie raportów w oparciu o bazę danych Oracle w zespole pracującym w oparciu o metodykę Kanban. Zespół wykorzystuje w swojej pracy technologie: Apex, Qlikview, Informatica Power Center .
Mile Widziane:
  • Wiedza z zakresu zagadnień Business Intelligence
  • Doświadczenie z Oracle Apex w zakresie budowy aplikacji,
  • Znajomość środowiska QlikView.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w miłej atmosferze

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990