Specjalista ds. WebLogic oraz ESB, nr ref. 160/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

umowa o pracę - wynagrodzenie do uzgodnienia wzależnści od doświadczenia (szukamy od Junior do Seniora)

Poszukujemy specjalisty w zakresie Weblogic oraz ESB, która dołączy do 3 osobowego zespołu Specjalistów ds. utrzymania szyny usługowej.

Wymagania:
  • Minimum średniego wykształcenia z obszaru Informatyka,
  • Dobrej znajomości serwerów aplikacyjnych Oracle Weblogic 11/12 w tym proces patch’owania,
  • Przynajmniej podstawowa znajomość Oracle ESB,
  • Znajomości systemów operacyjnych Linux oraz umiejętność pisania skryptów w bash’u.
Obowiązki:
  • Utrzymanie i administracja magistrali serwisowej w oparciu o Oracle ESB,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w trakcie wydań,
  • Udział w projektach i inicjatywach z obszaru integracji systemów.
Mile Widziane:
  • Znajomości zagadnień z zakresu monitorowania i tuningowania jvm,
  • Znajomości Oracle Service Bus i zagadnień z zakresu SOA,
  • Zapału i chęci do nauki.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu,
  • Opiekę medyczną,
  • Fundusz emerytalny,
  • Kartę sportową (Fit Profit) oraz liczne sekcje sportowe.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403