Specjalista ds. systemów ERP, nr ref. 18/2019
Miejsce Pracy: Krotoszyn , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

Klient jest otwarty na oczekiwania Kandydatów

Dla naszego Klienta, najszybciej rozwijającej się sieci supermarketów w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. systemów ERP

Wymagania:
  • Znajomość języka SQL i PL/SQL
  • Znajomość łańcucha dostaw i procesów logistycznych
  • Znajomość systemu G.O.L.D wersja 5 lub wyżej
  • Praktyczna znajomości bazy danych Oracle
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy
Obowiązki:
  • Analiza i dostarczanie rozwiązań dla incydentów systemowych
  • Zarządzanie i wsparcie aplikacji
  • Wsparcie użytkowników
  • Kontrola jakości danych, importowanie i przetwarzanie danych w systemach
  • Monitorowanie przetwarzań aplikacji oraz baz danych, obsługa i administracja - kontrola interfejsów systemowych przetwarzających dane oraz poprawianie błędów, monitorowanie przetwarzań dziennych i nocnych, CRON-ów, aplikacji, rozwiązywanie problemów z przetwarzaniem danych, monitorowanie błędów, interfejsy kasowe, interfejsy dokumentów dostaw, awiz, zwrotów, EDI
  • Testowanie nowych funkcjonalności oraz patchy (przetwarzanie danych oraz testy aplikacyjne)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w branży IT
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szerokie możliwości awansów wewnętrznych
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w godzinach: 8-16.00

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887