Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT , nr ref. 45/2019
Miejsce Pracy: Krotoszyn , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

Klient jest otwarty na oczekiwania Kandydatów

Dla naszego Klienta, najszybciej rozwijającej się sieci supermarketów w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • Umiejętności przygotowywania dokumentacji bezpieczeństwa
  • Znajomości zagadnień RODO
  • Znajomości języka angielskiego
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywności
Obowiązki:
  • Współpracę przy tworzeniu standardów bezpieczeństwa IT
  • Współpracę przy definiowaniu oraz realizacji wytycznych i wymagań bezpieczeństwa IT
  • Współtworzenie rekomendacji i zaleceń bezpieczeństwa dla systemów i aplikacji
  • Współpracę z IT w zakresie budowy architektury bezpieczeństwa
  • Tworzenie polityk, standardów oraz instrukcji bezpieczeństwa
  • Administrację systemami bezpieczeństwa
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i podejmowanych zadań
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887