Software Engineer C++ lub C# (Junior/Mid/Senior), nr ref. 44/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

4000 - 10 000 brutto na umowe o pracę

4500 - 12000 netto na B2B

Firma specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach transmisji bezprzewodowych (głównie protokół 5G, LTE-A i 2G). Produkuje oprogramowanie dla systemów testujących telefony komórkowe. Głównymi odbiorcami są producenci telefonów oraz operatorzy sieci. Firma prowadzi ścisłą współpracę ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji telefonów. Swoim pracownikom zapewnia dostęp do najnowocześniejszych systemów i narzędzi pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • komercyjne doświadczenie zawodowe
  • znajomość języków C i C++ i/lub C#
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole
Obowiązki:
  • rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • implementacja bezprzewodowych protokołów radiowych LTE Advanced, zwłaszcza warstw L2 i L3
  • tworzenie oprogramowania dla systemów VxWorks, Windows, Linuks
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami
Mile Widziane:
  • znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej: (3G, LTE, LTE-A, 5G)
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym i wielowątkowym i synchronizacji
  • znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej
  • znajomość zagadnień embedded, RTOS, SoC
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
  • Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
  • Pracę przy ambitnych i ciekawych projektach
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
  • Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
  • Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
  • Elastyczne zarządzanie czasem pracy
  • Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integracyjne
  • Pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403