Presales Engineer, nr ref. 300/2018
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

B2B 8.000-12.000 PLN Netto

UoP 7.000-10.000 PLN brutto

Dla mojego klienta poszukuję eksperta w zakresie Presales’u, który swoją wiedzą i umiejętnościami przyczyni się do dalszego rozwoju oraz popularyzacji usług świadczonych w oparciu o platformę Virtual Data Center.Firma do której poszukuję sales engineer zaprojektowali i zbudowali VDC – począwszy od oprogramowania łączącego technologie Open Source z ich autorskimi rozwiązaniami, aż po samo Data Center.

Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie techniczne oraz biznesowe w branży IT po stronie integratora, dystrybutora lub producenta
  • Szeroka wiedzę z obszaru IT,(Data Center, usługi chmurowe, serwerami, macierzami, wirtualizacją oraz siecią )
  • Wiedza na temat zasad licencjonowania produktów Microsoft w modelu SPLA
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz tworzeniu ofert handlowych
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy z klientami
Obowiązki:
  • Identyfikowanie bieżących potrzeb klienta oraz przekształcaniem ich w szanse sprzedażowe
  • Prowadzenie technicznych prezentacji dla klientów
  • Dobór odpowiednich rozwiązań
  • Przygotowywanie profesjonalnych ofert handlowych
  • Opieka nad klientami korzystającymi z usług Data Center
  • Współpraca z pracownikami działów technicznych odpowiedzialnych za realizację pozyskanych projektów
Mile Widziane:
  • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia się
Oferujemy:
  • System premiowy
  • Kartę sportową
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Komfortowe warunki pracy
  • Zgrany zespół
  • Wsparcie pionu technicznego i call center

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973