Programista Systemów Wbudowanych, nr ref. 193/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

8 000-10 000 PLN brutto/umowa o pracę

Możliwe inne formy zatrudnienia: B2B - 22 dni płatnego urlopu w roku

Dla naszego Klienta, który jest producentem urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista Systemów Wbudowanych

Miejsce Pracy:  Kraków Podgórze

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła praktyczna znajomość języka C/C++
  • Znajomość architektury AVR, ARM7/9
  • Umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
  • Znajomość magistral komunikacyjnych RS-232, RS-485, SPI, I2C
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych
Obowiązki:
  • Projektowanie oraz implementacje rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania wbudowanego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego
  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania nowych układów
  • elektronicznych
Mile Widziane:
  • Znajomość systemu Linux
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (Subversion)
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego (FreeRTOS)
  • Znajomość rdzenia Cortex-M3 (kontrolery STM32)
  • Znajomość interfejsów USB, CAN, ETHERNET (od strony oprogramowania urządzenia)
  • Dłuższy niż roczny staż pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość UML
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy między 7 - 18
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych projektach i technologiach
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
  • parking

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887