Programista baz danych SQL , nr ref. 36/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK

do 10 000 pln netto B2B + VAT/ w zależności od doświadczenia

Obecnie dla naszego stałego klienta z Krakowa poszukujemy Programisty baz danych SQL do pracy zdalnej. Co jakiś czas wymagana jest obecność w Krakowie (częstotliwość zależy od zespołu do którego dołączy kandydat, czasami jest to 1 wizyta w firmie na miesiąc, niekiedy 1 wizyta na kwartał)

Klient: Firma specjalizująca się w tworzeniu systemów IT wspierających bankowość oraz retail. Systemy firmy charakteryzują się dużą wydajnością oraz masową przepustowością.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z systemami relacyjnych baz danych PostgreSQL/Oracle/MSSQL,
  • Praktyczna umiejętność budowanie i optymalizowania baz danych w oparciu PostgreSQL/Oracle/MSSQL,
  • Zaawansowana znajomości języka SQL,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Aktywny rozwój oprogramowania,
  • Budowanie i optymalizowanie baz danych w oparciu o wymagane technologie,
  • Administrowanie serwerami SQL,
  • Wsparcie dla architektury oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Wsparcie na etapie analizy wymagań i wdrożenia.
Mile Widziane:
  • Projektowanie i tworzenie procesów zasilania hurtowni danych.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • Udział w ciekawych projektach przy współpracy z doświadczonymi specjalistami.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861