Programista, nr ref. 310/2018
Miejsce Pracy: Gdańsk , Pomorskie
Wynagrodzenie:

Umowa o Pracę : 6 000- 8 000 PLN brutto

+ uprawnienie do nagród półrocznych zgodnie z Regulaminem Wynagradzania do 100% wartości wynagrodzenia miesięcznego i nagrody kierownicze do 500zł miesięcznie

Dla mojego klienta poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie systemu SAP pod kątem interfejsów użytkownika, tworzenie aplikacji biznesowych oraz mobilnych na użytek firmy. Dział informatyki pełni funkcję centralnego działu obsługi pracowników wszystkich spółek w grupie kapitałowej, dlatego osoba, która dołączy do zespołu musi wziąć pod uwagę konieczność okresowego przemieszczania się po Trójmieście i okolicach.

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych
  • Dobra znajomość SQL ( MySQL)
  • Znajomość HTML, CMS, CSS, JavaScript
  • Znajomość tworzenia serwisów WEBAPI
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski
Obowiązki:
  • Rozwijanie systemu SAP
  • Tworzenie aplikacji biznesowych i aplikacji mobilnych na użytek firmy
Mile Widziane:
  • Znajomość C# 4.7 ( Visual Studio 2017)
  • Angular
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
Oferujemy:
  • Uprawnienie do nagród półrocznych
  • Nagrody kierownicze
  • Możliwość finansowania nauki i udziału w kursach

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973