Product Owner, nr ref. 19/2019
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

Do uzgodnienia

Polska firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od ponad 15 lat i zatrudniająca około 150 osób szuka do swojego zespołu specjalisty na stanowisko Product Owner.

Wymagania:
  • Doświadczenie w wytwarzaniu produktów jako Product Owner, deweloper, project manager lub w innej roli
  • Udokumentowane sukcesy w kierowaniu rozwojem produktu lub kierowaniu projektami
  • Przynajmniej podstawowa znajomość rynku komponentów elektroniki
  • Doświadczenie w pracy w Scrum
  • Umiejętność współpracy z zespołem i klientami,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnego oraz zespołu deweloperskiego
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji ze współpracownikami
  • Analityczne podejście do projektów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Budowanie i prezentowanie wizji wytwarzanego produktu
  • Zarządzanie backlogiem produktu w metodologii Scrum
  • Planowanie prac w zespole deweloperskim
  • Zbieranie i dokładne opisywanie wymagań od interesariuszy
  • Udział w badaniach potrzeb klientów
  • Udział w projektowaniu urządzeń i kontakt z dostawcami podzespołów elektronicznych
Mile Widziane:
  • Znajomość PMBoK, Prince2 lub innych metodologii projektowych
  • Podstawowa znajomość szerokiego spektrum technologii – web, embedded.
Oferujemy:
  • Rozwój podczas konferencji branżowych i szkoleń zewnętrznych
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Szkolenia i warsztaty wewnętrzne
  • Wyjazdy na meetupy
  • Karta FitProfit
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Prywatną opiekę medyczną „TU Zdrowie”
  • Creative Room
  • Dwa razy w tygodniu świeże owoce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w kompetentnym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej(kilka dni w miesiącu)
  • Pakiet relokacyjny

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726