PostgreSQL Administrator, nr ref. 162/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

7 000 – 15 000 zł netto - do negocjacji (zależne od umiejętności oraz formy zatrudnienia)

Jeśli spełniasz wszystkie wymagania możesz liczyć na o wiele większe wynagrodzenie.

Firma: światowy lider, zajmuje się tworzeniem oprogramowania open source dla swoich klientów z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, logistycznego oraz sektora publicznego.

Projekty i zadania: wykonywane projekty oparte są o technologie open source. Wykorzystujemy silnik PostgreSQL. Na tym stanowisku zatrudniony Pracownik odpowiedzialny będzie między innymi za administrowanie i kontrowanie procesów tworzenia oprogramowania a także ich automatyzację i dbanie o  jakość kodu.

Wymagania:
  • dobra znajomość silnika PostgreSQL,
  • min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu (hands-on) w zakresie wdrażania, replikacji, monitoringu, utrzymania, migracji i upgrade'u,
  • znajomość zagadnień z zakresu przetwarzania i hurtowni danych,
  • dobra znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (preferujemy pythona 3.x),
  • znajomość i doświadczenie w pracy z GITem i Linux
Obowiązki:
  • utrzymywaniu środowisk bazodanowych
  • tworzeniu rekomendacji w zakresie rozwiązań bazodanowych,
  • udziale w konferencjach, prezentacjach, szkoleniach,
  • współpraca przy wyborze kierunków, w których będzie rozwijać się nasz produkt,
  • dbanie o jakość naszych produktów
  • przeprowadzał wdrożenia w środowiskach produkcyjnych.
Mile Widziane:
  • doświadczenie w automatyzacji procesów
  • znajomość narzędzi i dobrych praktyk w ciągłej integracji oprogramowania,
Oferujemy:
  • premie za zaangażowanie i wyniki,
  • możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • realny wpływ na końcowy produkt,
  • stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze,
  • udział w interesujących projektach u klientów o uznanych markach,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403