Konsultant/Programista - Java, nr ref. 45/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Junior: 6500 brutto  (Umowa o prace)
Mid:  10 000 brutto
Senior: 14 000 brutto

B2B odpowiednio więcej

Firma międzynarodowa, która posiada swoją siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola), jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, realizuje więcej niż 2000 projektów dla ponad miliona zadowolonych użytkowników. Firma posiada swoje oddziały na świecie np. we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Od ponad 30 lat łączy ludzi, produkty i procesy, aby jak najskuteczniej kreować cyfrowe miejsce pracy  przyszłości, wyznaczając nowe standardy w zakresie tworzenia oprogramowania zarządzającego zawartością – ECM. Mistrzostwo ECM to zasługa ponad 500 osobowego zespołu, spójność wizji firmy i dużego doświadczenia.

Wymagania:
  • Dobra znajomość Javy ( Spring, Hibernate )
  • Umiejętność korzystania w praktyce z: XML
  • Podstawy JavaScript
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Niemiec
Obowiązki:
  • Konfiguracja produktu firmy zgodnie z podanymi wymaganiami
  • Zarządzanie dokumentami, zarządzanie procesami biznesowymi
  • Zarządzanie projektami
  • Tworzenie elementów oprogramowania
  • Doradztwo, tworzenie koncepcji, projektowanie rozwiązań
  • Zarządzanie środowiskami projektowymi oraz procesem wdrażania produktu
  • Udział w testach wdrożonego rozwiązania
  • Wsparcie w zakresie szkoleń dla klientów oraz partnerów
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego poprzez realizację PoC
Mile Widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego
  • 1+ lat doświadczenia przy wdrażaniu technologii ECM (realizacja projektów wdrożenia DMS i BPM)
Oferujemy:
  • Intensywne szkolenia w Polsce i zagranicą (do 3 miesięcy)
  • Projekty realizowane w zespołach międzynarodowych w całej Unii
  • Współpracę długofalową
  • Sala gier
  • Wyjazdy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258