IT Architekt, nr ref. 44/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Junior: 6500 brutto  (Umowa o prace)
Mid:  10 000 brutto
Senior: 14 000 brutto

Firma międzynarodowa, która posiada swoją siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola), jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, realizuje więcej niż 2000 projektów dla ponad miliona zadowolonych użytkowników. Firma posiada swoje oddziały na świecie np. we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Od ponad 30 lat łączy ludzi, produkty i procesy, aby jak najskuteczniej kreować cyfrowe miejsce pracy  przyszłości, wyznaczając nowe standardy w zakresie tworzenia oprogramowania zarządzającego zawartością – ECM. Mistrzostwo ECM to zasługa ponad 500 osobowego zespołu, spójność wizji firmy i dużego doświadczenia.

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu serwerów aplikacji
  • Znajomość SVN
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów operacyjnych( Windows, Linux )
  • Podstawowa znajomość o sieciach komputerowych
  • Znajomość MS SQL, Oracle, PostgreSQL
  • Znajomość VWmare, HyperV, Docker
  • Znajomość technologii przechowywania danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność i chęć odbywania podróży służbowych ( 20% )
Obowiązki:
  • Projektowanie architektury i wdrażanie rozwiązań
  • Przeprowadzanie analiz i harmonogramów
  • Podział zadań i ich delegowanie
  • Optymalizacja oraz poprawa wydajności działających systemów informatycznych
  • Udział w projektach tworzonych dla firm i instytucji o zasięgu międzynarodowym
  • Komunikacja i negocjacje z Klientem odnośnie wprowadzanych zmian
Mile Widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Intensywne szkolenia w Polsce i w Niemczech (do 3 miesięcy) a potem praca w Warszawie w siedzibie firmy
  • Projekty realizowane w zespołach międzynarodowych w całej Unii
  • Współpracę długofalową
  • Sala gier
  • Wyjazdy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258