Inżynier Wsparcia / Support Engineer, nr ref. 269/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK

5,000PLN netto - 10,000PLN netto+ Umowa o pracę lub B2B - dogadamy się.

Nasza firma współpracuje na co dzień z globalnymi markami. Realizujemy projekty związane z transformacją cyfrową, tworzymy i wdrażamy oprogramowanie biznesowe, aplikacje webowe, korzystamy a architektury rozproszonej. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego dynamicznego zespołu i zapewni wsparcie drugiej linii dla klienta, z którym współpracujemy.

Wymagania:
  • Znajomość stanowiska oraz wcześniejsze doświadczenie w podobnym obszarze.
  • Doświadczenie w utrzymywaniu systemów IT, monitorowaniu usług.
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji.
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pełnienia dyżurów.
Obowiązki:
  • Obsługa klienta zagranicznego.
  • Rozwiązywanie incydentów, przyjmowanie zgłoszeń, wsparcie mailowe oraz telefoniczne w języku angielskim.
  • Wsparcie pierwszej linii.
  • Współpraca z działem developmentu.
  • Nadzór w zakresie prowadzonych usług.
Mile Widziane:
  • Certyfikat ITIL.
  • Dobra znajomość Linuxa na poziomie administracyjnym.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej.
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy i wsparcie przełożonego.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet medyczny.
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje).
  • Możliwość pracy za granicą.
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów.
  • Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem.
  • Praca zdalna do kilku dni w miesiącu.

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666