Inżynier Wsparcia Aplikacji, nr ref. 88/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

7000-9000zł brutto UoP

adekwatnie B2B

Naszym klientem jest zespół pasjonatów tworzących nowoczesną platformę usług bankowych dla sektora SME. Młody zespół, który stawia na dostarczenie wartościowych rozwiązań technologicznych dla obszaru finansowego- FinTech. Zespół stworzył i wdrożył produkt, który może pomóc w tworzeniu cyfrowego aspektu banku od zera oraz wprowadzać innowację na różnych stopniach rozwoju. Tworzona platforma to eleganckie połączenie technologii i ekonomii.

Jako Inżynier Wsparcia Aplikacji będziesz pielęgnować aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane jako jedna platforma i dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Praca przy wsparciu oprogramowania odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in., C#).

W zależności od projektu, do zakresu Twoich obowiązków jako Inżyniera Wsparcia Aplikacji należeć będzie analiza systemów, dalszy rozwój systemów (analiza zmian), testowanie oraz zarządzanie incydentami. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju. Będziesz mieć styczność zarówno ze środowiskami chmurowymi jak i instalacjami on-premise.

Wymagania:
  • Profil idealnego kandydata:
  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie;
  • doświadczenie zdobyte w ramach Service Desk/ dział IT
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość zagadnień administracji systemów Windows;
  • znajomość zagadnień HA i DR
  • znajomość zagadnień zdalnego dostępu do systemów i aplikacji;
  • znajomość baz danych (w szczególności MS SQL) oraz MongoDB;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • znajomość zagadnień związanych z service managementem (zarządzanie incydentami) ITIL;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.
Obowiązki:
  • utrzymanie aplikacji w środowisku produkcyjnym (parametryzacja, konfiguracja, wsparcie przy analizie i rozwiązywaniu błędów)
  • zarządzanie incydentami związanymi z produkcyjnym działaniem naszego rozwiązania - Platformy banqware, polegające na:
  • weryfikacji zgłoszeń w oparciu o dostępne narzędzia diagnostyczne
  • realizacji zmian związanych z parametryzacją biznesową (na podstawie procedur operacyjnych)
  • diagnostyce działania komponentów platformy (na podstawie procedur operacyjnych)
  • współpracy z Klientem (IT/Administratorzy Banku)
  • bieżący nadzór nad działaniem komponentów platformy
  • diagnostyka narzędzi monitorujących
  • kontrola i monitorowanie wydajności
  • współpraca z zespołem developerskim
  • prace utrzymaniowe:
  • aktualizacje wersji oprogramowana
  • współpraca z analitykami oraz zespołem testowym w procesie tworzenia oprogramowania
  • wsparcie dla testów funkcjonalnych/integracyjnych
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w kierunku zarządzania usługami IT
  • współudział w realizacji projektów z obszaru IT o międzynarodowym kontekście;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • przyjazną atmosferę w pracy;

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726