Inżynier systemowy (mid), nr ref. 7/2024
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

9 000 - 11 000 brutto na UoP

9 000 - 12 500 netto na B2B (+ platny urlop)

Stawki podlegają negocjacji.

Firma: koncentruje swoją działalność na tworzeniu oprogramowania, doradztwie, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych oraz integracji systemów komputerowych. Jest jednym z największych integratorów systemów na polskim rynku. Realizuje projekty w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, telekomunikacyjnym, edukacyjnym ,w przemyśle, a także w administracji rządowej i samorządowej. Ich klientami są zarówno międzynarodowe korporacje, renomowane instytucje użyteczności publicznej, jak i mniejsze przedsiębiorstwa budujące swoją pozycję rynkową.

Szukamy inżyniera systemowego ds. wdrożeń, który dołączy do projektu z obszar ITIL, ITSM Information Technology Service Management.

Wielkość firmy: 160 osób

Wielkość zespołu: 3 osoby (manager + 2 konsultantów)

Godziny pracy: 9-17

Tryb pracy: co do zasady zdalna, jednak raz na miesiąc preferowane spotkanie zespołu (Warszawa)

Proces rekrutacji:

- rozmowa z przedstawicielem działu HR

- zadanie techniczne (sprawdzenie znajomości Python)

- spotkanie techniczne

Wymagania:
  • Doświadczenie jako wdrożeniowiec (wdrażanie projektów klasy ITSM)
  • Znajomość system SMAX lub inne narzędzie. Jeśli nie znasz - to nie problem - nauczymy Cię!
  • Znajomość ITSM - warunek konieczny
  • Znajomość Pythona - może być na poziomie podstawowym - nauczymy Cię
  • Mile widziana znajomość JavaScript
  • Dobra znajomość Linuxa
  • Znajomość Jira
  • Umiejętność budowania zapytań w SQLu
  • Znajomość zagadnień związanych z integracjami systemów API, SDK
Obowiązki:
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Konfigurowanie/kastomizacja systemów zgodnie z potrzebami klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Rozwijanie/wdrażanie systemu ticketowego SMAX Micro Focus
Mile Widziane:
  • certyfikat ITIL
  • biegłe poruszanie się w systemach bazodanowych
  • Podstawowa znajomość Java
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Szkolenia i kursy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667