Inżynier IT, nr ref. 21/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 14 000 pln brutto na uop

Firma: dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające procesy zarządzania dla największych spółek w Polsce. Podukty dedykowane przede wszystkim dla administracji publicznej, służby zdrowia, przemysłu oraz średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiada ponad  25 000 zewnętrznych użytkowników swoich systemów ERP. Zatrudnia prawie 500 doświadczonych inżynierów i specjalistów IT. Posiada najnowocześniejsze Data Center wykorzystujące wieloprocesorowe serwery i środowiska wirtualizacyjne.

Projekty: teleinformatyczne runku PZP (Prawa Zamówień Publicznych) tj. Projekty dla Administracji Rządowej, sektor Paliwowo-Energetyczny, sektor Transportu. Praca w kilkunastoosobowym zespole.

Firma zapewnia sprzęt do pracy (monitory/laotop)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracuje z technoligiami chmurowymi, wykorzystując Microsoft(Azure, Office365).

Wymagania:
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Serwer 2012/2012R2/2016/2019
  • Umiejętność tworzenia skryptów (PowerShell, bat, vbs)
  • Znajomość systemów wirtualizacji VMware vSphere 6/7 oraz Hyper-V
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Projektowanie, konfiguracja i nadzór nad infrastrukturą opartą o platformę Microsoft Windows Serwer 2016/2019 oraz system wirtualizacji VMware 6/7
  • Analiza i rozwiązywanie problemów systemowych, wydajnościowych i bezpieczeństwa
  • Wsparcie klientów firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Mile Widziane:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) – preferowany profil IT
  • Podstawowa znajomość administracji MS SQL
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Ubezpieczenie grupowe PZU.

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667