Integration Developer , nr ref. 225/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

dowolna forma zatrudnienia/wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Moim klientem jest firma międzynarodowa z branży FMCG. Skupia cały świat wokół produkcji i dystrybucji żywności. Głównym celem jest pomoc rolnikom w powiększaniu wysokiej jakości plonów, przeznaczonych dla zwierząt, ludności oraz firm paliwowych.

Dodatkowo działania firmy związane są z usprawnieniem przepływu dokumentów w firmie,tworzenie, rozwijanie oraz stosowanie zaawansowanych metod ilościowych.

Obecnie dla swojego klienta poszukuję kandydatów na stanowisko: Integration Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w technologii TIBCO, w tym TIBCO Business Works, projektant, EMS, EMA i Hawk.
  • doświadczenie z technologiami Adapter TIBCO (baza, R / 3 i plików).
  • wiedza z wzorców projektowych Java / J2E.
  • zrozumienie Java Message Service (JMS) oraz standardowych modeli integracyjnych oraz publikowania / subskrypcji, żądanie / odpowiedź, transmisji
  • doświadczenia związane z IT Software Development Life Cycle (SDLC) i iteracyjnych metod, takich jak Rational Unified Process (RUP).
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pożądane umiejętności: TIBCO certification, znajomość platform serwerowych aplikacji IBM WebSphere., znajomość podstaw administracji bazami danych
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za opracowanie i wdrożenie rozwiązań integracyjnych opartych na wymaganiach projektowych wykorzystujących technologie Tibco,
  • współpraca z kierownikiem projektów, analitykami systemów biznesowych, administratorami systemów,
  • zapewnienie pomyślnego dostarczenia rozwiązań integracyjnych.
  • bardzo dobra znajomość metod integracji systemów i doświadczenie w dziedzinie IT Software Development cyklu życia (SDLC), IT procedur operacyjnych
  • przekładanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wymagań na szczegółowe specyfikacje techniczne.
  • przegląd wymogów, pozwalający oszacować rozwój i rozwiązania integracyjne kodu.
  • skuteczne komunikowanie postępów projektu do członków zespołu oraz Klientów
  • aktywne zarządzanie zmianami w zakresie projektu, identyfikacja potencjalnych
  • zagrożeń oraz opracowanie planów awaryjnych.
  • utrzymanie zgodności wyników projektu ze standardami firmy oraz zapewnienie najlepszych praktyk
  • przeprowadzenie dokładnej analizy wdrażania projektu
  • prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzenie ulepszeń dla przyszłych wdrożeń.
  • tworzenie i aktualizowanie istniejących procedur wsparcia i automatyzacji procesów
  • opracowanie najlepszych praktyk i proponowanie usprawnień procesów rozwoju integracji,
Oferujemy:
  • wyjazdy na kursy i szkolenia (przewidziany budżet)
  • wewnętrzne szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • karta Multisport
  • premie roczne, uznaniowe

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887