GO Developer, nr ref. 321/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

12 - 18K netto na B2B

Firma z ponad 10letnim doświadczeniem poszukuje Developera GO do swojego międzynarodowego projektu.

Celem projektu jest rozwijanie i migracja złożonego systemu transakcyjnego do architektury microservices. Jako starszy inżynier oprogramowania będziesz odgrywał kluczową rolę, pomagając zdefiniować i udoskonalić naszą architekturę, wybory technologiczne, najlepsze praktyki i innowacyjne podejście do tworzenia oprogramowania w Raise.

Wymagania:
  • 4 - 10 lat doświadczenia w programowaniu,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w Go
  • Znajomość: GO, architektura microservices, GRPC, PostgreSQL, Kafka
  • dobra znajomość języka angielskiego - duża część komunikacji
  • po angielsku
Obowiązki:
  • PODZIAŁ PRACY 20% bug fixing, 70% nowe funkcjonalności, 5% tworzenie dokumentacji, 5% samorozwój
  • Uczestniczenie w definiowaniu i kierowaniu kluczowymi decyzjami dotyczącymi architektury i praktyk backendowych
  • Wdrażanie i utrzymywanie stosu marketingowego
  • Sterowanie planowaniem technicznym
  • Opracowywanie procedury rozwiązywania problemów technicznych w sposób umożliwiający utrzymanie i wzorowanie
Mile Widziane:
  • Znajomość: React, AWS
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Umowa B2B lub inna, do negocjacji
  • Dodatkowo płatny urlop

Osoba prowadząca projekt:
Agnieszka Hornowska
a.hornowska@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661