Data Engineer, nr ref. 247/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

Zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie ~ 6,000-9,000PLN netto.

Firma istniejąca na rynku polskim i zagranicznym już 25 lal, ciągle rozwijająca tworzony produkt jak i swoje działy, poszukuje osoby na stanowisko Data Engineer. Firma tworzy aplikacje i oprogramowanie o globalnym zasięgu, z których korzystają setki tysięcy użytkowników.

Wymagania:
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych, ETL oraz języka angielskiego.
  • Podstawowa znajomość: AWS, obszaru modelowania danych,
  • Praktyczne doświadczenie z: Git-em, usługami opartymi na chmurze, pracą w środowisku Linux.
  • Pisanie wydajnego oraz czytelnego kodu, znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania.
Obowiązki:
  • Utrzymywanie istniejących, projektowanie i wdrażanie nowych procesów ETL w usługach od zewnętrznych dostawców – głównie AWS.
  • Integrowanie danych z wielu źródeł oraz przenoszenie procesów w chmurę.
Mile Widziane:
  • Dodatkowymi atutami mogą być: znajomość baz danych noSQL, Pythona, doświadczenie z technologią TensorFlow lub podobnymi, znajomość Jupiter/Zeppelin Notebook.
Oferujemy:
  • Nowoczesne biuro, x-box, piłkarzyki a w kuchni wiele smakołyków.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Szeroki pakiet socjalny - Ty wybierasz benefity!
  • Opieka medyczna + ubezpieczenie.
  • Możliwość udziału w szkolenia i kursach w Polsce oraz za granicą.
  • Dostęp do platform wiedzy oraz wewnętrznych źródeł.
  • Płatny urlop na rzecz wolontariatu.
  • Kurs języka angielskiego dla osób chętnych.

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666