Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego w dziale e-commerce, nr ref. 148/2018
Miejsce Pracy: Sopot , Pomorskie
Wynagrodzenie:

3 000 – 5 000 PLN netto Umowa o Pracę / adekwatnie B2B

Opis:

Klient:

Firma, która wytwarza system dostarczany klientom na całym świecie. Rozwiązywane są główne problemy globalnego handlu, zwiększając ich obroty oraz dochody i rotację towarów. System dociera do około 300 mln. prawdopodobnych nabywców.

Wiodąca tematyka projektów: IT, E-Commerce, Big Data, Machine Learning, jednak na poszukiwanym stanowisku kluczowa będzie znajomość Amazona, jego obsługi, problemów z tym związanych itp.itp.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze Klienta na platformach e-commerce, a konkretnie umiejętność posługiwania się platformą Amazon (co najmniej 1 rok doświadczenia)
  • sprawna komunikacja w języku angielskim oraz niemieckim
  • obycie w komunikacji międzykulturowej
  • wysokie umiejętności analityczne
Obowiązki:
  • komunikacja z klientami (na poziomie B2B i B2C)
  • kontrola zamówień
  • dbałość o dobre opinie
  • monitorowanie poprawności przebiegu procesów
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • udział w kreowaniu mechanizmów optymalizacji sprzedaży
Oferujemy:
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (po 3 miesiącach pracy w biurze)
  • biuro w centrum Sopotu
  • budżet na wyjazdy doszkalające / konferencje
  • W ramach B2B kwestia urlopu taka sama jak przy Umowie o pracę
  • współpraca z kompetentnym, zgranym zespołem

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777