Chief Data Science Officier, nr ref. 62/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

20000-27000 netto na B2B - do negocjacji

(brak umowy o pracę)

Naszym klientem jest firma która jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 70 osób. Praca odbywa się w biurze zlokalizowanym blisko metra Wierzbno. Nowoczesne, przestronne, zapewni Ci najwyższy komfort pracy, ale pozwoli też się zrelaksować w chwilach, gdy potrzebujesz przerwy.

Na co dzień w swojej pracy wykorzystują najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, biorąc pod uwagę ich elastyczność i wydajność, obecnie głównie korzystają z następujących technologii: Python, Django, React, JS, ML/AI

Wymagania:
  • minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania rozwiązań opartych o techniki ML/AI w tym: ETL/Feature engineering; Modelowanie predykcyjne; NLP; Analiza obrazów/zdjęć
  • wykształcenia wyższego
  • rozwiniętych umiejętności programistycznych (znajomość popularnych w obszarze data science języków: Python/R oraz bibliotek algorytmów ML/A)
  • znajomości systemów baz danych, relacyjnych i noSQL, big data
  • znajomości architektury rozwiązań AI, technik skalowania AI
  • operacyjnej znajomości technik data science, w tym zagadnień związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w biznesie
  • znajomości systemów kontroli wersji
  • znajomośći i trzymanie się best practies w utrzymaniu kodu
Obowiązki:
  • rozwoju strategii/produktów w obszarze zarządzania informacją
  • tworzenia nowych rozwiązań opartych o analitykę danych
  • koordynacji projektów w obszarze AI/ML i nadzoru merytorycznego nad zespołami projektowymi
  • wdrożenia i utrzymania systemów Sztucznej Inteligencji w zakresie opieki nad pełnym cyklem życia modeli Data Science oraz projektowania systemów pozyskiwania i przetwarzania danych
Oferujemy:
  • 31 płatnego urlopu
  • trzynastki ;)
  • rozszerzony pakiet sportowy Multisport,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • szkolenia, kursy językowe, wyjazdy integracyjne
  • nagrody jubileuszowe
  • świeże owoce i warzywa
  • w czasie pandemi w trybie mieszanym (praca stacjonarna/praca zdalna)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403