Atlassian Administrator, nr ref. 10/2024
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK

Od 10 000 do 15 000 pln brutto na UoP (w zależności od doświadczenia)

Możliwe także B2B (+ płatny urlop)

Firma istnieje na rynku ponad 30 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Realizuje projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Wspierane branże: real estate, lotnicza, automotive, finanse oraz consumer goods.

Poszukujemy administratora Jira/Confluence, który pomoże skutecznie prowadzić i wspierać wewnętrzne platformy do zarządzania projektami i dokumentacją. Będzie odpowiedzialny za dostarczanie i rozwijanie działań zgodnie ze standardami branżowymi.  zakresuIdealny kandydat musi posiadać wiedzę z programowania lub języków skryptowych, aby wdrażać różne wtyczki i automatyzować przepływy pracy.

Wielkość organizacji: ok 300 osób

Tryb: hybrydowy (1 dzień w biurze w Łodzi) dla osób z okolic Łodzi lub zdalny dla osob spoza rejonu.

Godziny pracy: start 8-9

Wymagania:
  • Preferowane 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemami
  • Preferowane 2 lata doświadczenia w administrowaniu aplikacjami innych firm
  • Znajomość obsługi oprogramowania Jira i Confluence (najlepiej znajomość Jira Cloud, Jira Server, Confluence Cloud, Confluence Server)
  • Zarządzanie złożonymi przepływami pracy Jira
  • Zrozumienie architektury systemu pod kątem wpływu na wcześniejsze i późniejsze etapy wdrażania rozwiązań
  • Wprowadzanie zmian zbiorczych i import CSV
  • Doświadczenie w zarządzaniu raportami w Jira
  • Wymagane umiejętności: JQL, SQL, REST API
  • Znajomość języków skryptowych - Shell lub Bash lub Perl lub Python
  • Znajomość najlepszych praktyk Agile
Obowiązki:
  • Codzienne zarządzanie i administrowanie produktami Atlassian JIRA, Confluence, w tym: kontami użytkowników, pulpitami nawigacyjnymi, raportami, schematami bezpieczeństwa, schematami zgłoszeń, tworzeniem projektów itp.
  • Rozwiązywanie problemów z serwerami, w tym z systemami, aplikacjami i łącznością
  • Praca z systemami korporacyjnymi
  • Zapewnianie coachingu, szkoleń i wsparcia dla użytkowników końcowych
  • Wykonywanie zadań administracyjnych aplikacji i systemu, w tym tworzenie kopii zapasowych danych i zaplanowanych zadań
  • Poprawa bezpieczeństwa Jira. Ustawianie uprawnień dostępu do projektów JIRA i przestrzeni Confluence
  • Praca z filtrami Jira, raportowanie, pulpity nawigacyjne, przepływy pracy, pola i administracja JIRA
  • Współpraca z interesariuszami w celu określenia sposobów optymalizacji/ulepszenia konfiguracji i przepływów pracy JIRA/Confluence. Mapowanie bieżących procesów i ustalanie celów w zakresie poprawy, automatyzacji i zwiększenia technicznej sprawności organizacji
  • Współpraca z dostawcą w zakresie rozwiązywania problemów i wspierania nowych wersji platformy, w tym testowanie
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Fundusz wakacyjny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Podział kosztów biletów do kina, teatru
  • Pikniki rodzinne/imprezy integracyjne
  • Miejsce parkingowe dla pracowników

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667