Architekt systemowy, nr ref. 42/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

9000 - 13000 brutto, umowa o pracę

10000 - 14000 netto, B2B

Firma informatyczna zajmująca się tworzeniem rozwiązań internetowych oraz zajmującej się dostarczaniem produktów wspomagających budowanie aplikacji internetowych szuka osób na stanowisko Architekta systemowego. Firma działa obecnie w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 120 osób. Realizuje projekty z dziedziny: finansów i bankowość oraz e-commerce

Dołączysz do zespołu, który jest odpowiedzialny za wdrażanie i utrzymywanie portali internetowych dla banków oraz tworzenie autorskich aplikacji webowych. Zdobędziesz doświadczenie we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin: architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • podstawowe umiejętności techniczne (ogólna wiedza informatyczna, relacyjne bazy danych, znajomość zagadnień SEO/SEM, znajomość podstaw bezpieczeństwa informatycznego oraz programowania)
  • znajomość j, angolskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów,
Obowiązki:
  • tworzenie złożonych systemów
  • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta
  • analiza posiadanych przez klienta systemów oraz projektowanie nowych rozwiązań,
  • szacowanie kosztów i pracochłonności realizacji projektów
  • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązań
Oferujemy:
  • pracę w niewielkich 10 osobowych zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • elastyczne godziny pracy
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • opiekę medyczną i indywidualne zajęcia z rehabilitantem
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403