Analityk / Tester Systemów, nr ref. 61/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do uzgodnienia

Jeśli chcesz brać udział przy budowie nowego projektu, a dodatkowo pracować z ludźmi stawiającymi na wzajemny szacunek, otwartość, rozwój i pracę zespołową, zapraszam do kontaktu.

Firma, dla której poszukujemy Analityka/Testera zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych i czasopism dedykowanych głównie kobietom oraz tematyce lifestylowej. Wydawnictwo jest dużym międzynarodowym koncernem wydającym czasopisma w Europie oraz Azji.

Z serwisów internetowych korzysta ponad 11 mln internautów. Ciagle pracują nad usprawnieniem swych portali i opracowywaniu nowych rozwiązań związanych z e-commerce.

Wymagania:
  • Rozumienia procesów e-commerce.
  • Co najmniej dwóch lata doświadczenia na stanowisku związanym z analizą wymagań lub testowaniem oprogramowania.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów na wielu poziomach- testy systemowe, integracyjne, akceptacyjne, przeprowadzaniu testów niefunkcjonalnych.
  • Przynajmniej podstawowa wiedza na temat metodyki testów, zasad testowania, najlepszych praktyk
  • Doświadczenie w testowaniu API / front-end / back-end.
  • Podstawowa znajomość relacyjnych oraz nierelacyjnych baz danych.
  • Wykształcenie techniczne.
Obowiązki:
  • Analizę wymagań biznesowych i funkcjonalnych.
  • Precyzowanie kryteriów odbioru realizowanych zadań.
  • Projektowanie scenariuszy testowych.
  • Budowanie testów automatycznych (np. w Cypress, Selenium).
  • Przeprowadzanie testów ręcznych i automatycznych.
  • Przygotowywanie danych testowych na potrzeby planowanych testów.
  • Aktywny udział we wszystkich ceremoniach SCRUM zespołu.
  • Aktywne uczestniczenie w planowaniu i optymalizacji procesów CI/CD.
Oferujemy:
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego.
  • Stałą, rozwojową współpracę.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinasowanie do ubezpieczenia na życie.
  • Karta OKSystem
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego.
  • Dużą samodzielność i swobodę działania.
  • Przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń.
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403