Analityk systemowy, nr ref. 282/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

10000-13000 netto B2B

Firma zajmująca się dostarczaniem zaawansowanych usług IT, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego i telekomunikacyjnego poszukuje Analityka Systemowego.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analityczne w zakresie analizowania potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej,
  • Znajomość UML, BPMN na poziomie bardzo dobrym,
  • Doświadczenie w pracy Enterprise Architect
  • Wiedza (podstawowa) z zakresu metodyk projektowych (Agile, SCRUM) i inżynierii oprogramowania
  • Podstawowa wiedza w zakresie języków programowania, SQL-a
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w piśmie i mowie).
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dyspozycyjność w zakresie dojazdów do klientów na terenie Polski i UE.
Obowiązki:
  • Zbieranie, analiza oraz przygotowywanie specyfikacji wymagań IT w projektach (CRM, WDM, sytemy dedykowane i sprzedażowe).
  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań.
  • Tworzenie oraz prezentowanie dokumentacji wdrażanych rozwiązań, modeli procesów biznesowych.
  • Ścisła współpraca z działami IT w celu zapewnienia efektywnego dostarczania zmian oraz nowych funkcjonalności.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o B2B.
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi.
  • Wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Ubezpieczenie na życie.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403