Analityk IT, nr ref. 243/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Do 15,000pln brutto (łącznie z premiami). Umowa o pracę.

Realizowany projekt związany jest z wdrożeniem rozwiązania biznesowego oraz informatycznego związanego z zarządzaniem aktywami finansowymi. Wdrożenie systemu ok. 2 lata a następnie jego utrzymanie oraz dalszy rozwój.

Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT.
  • Praktyczne doświadczenie związane z pełnym cyklem wdrażania/modyfikacji aplikacji.
  • Znajomość UML i narzędzi CASE (np. Enterprise Architect) i/lub narzędzi do graficznej prezentacji procesów (np. MS Visio).
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
Obowiązki:
  • Definiowanie wymagań biznesowych, opracowanie specyfikacji analitycznej rozwiązań,
  • Tworzenie dokumentacji, w szczególności dokumentowania wymagań, dokumentacji systemowej oraz testów.
  • Współpracę z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie analiz, koncepcji i wyceny rozwiązania.
  • Opracowanie założeń do testów.
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań.
  • Pełnienie roli Eksperta w rozwiązywaniu problemów zgłoszonych dla aplikacji w środowisku produkcyjnym.
Mile Widziane:
  • Znajomość systemów Fianansowo Księgowych i HR (Oracle EBS, SAP HCM).
  • Wiedza merytoryczna z zakresu wdrażania modułów finansowych systemów klasy ERP.
Oferujemy:
  • Pracę przy projekcie polegającym na wdrożeniu nowego systemu.
  • Ubezpieczenie/ pakiet medyczny/ karta sportowa/ możliwość udziału w sekcjach sportowych.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • System premiowy.
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień/tydzień).
  • Praca w około 40 osobowym zespole.
  • Praca w metodyce Scrum/Waterfall.
  • Umowę o pracę.
  • Sprawny proces rekrutacyjny (jedno lub dwuetapowy).

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666